Soovin eripakkumisi

Toodete tagastamine

 

Juhul, kui soovite oma esitatud tellimusest loobuda ja me ei ole veel teie tellimust teele saatnud (tavaliselt postitame 1-2 tööpäeva jooksul), tühistatkse teie tellimus. Tellimuse tühistamiseks palun võtke meiega ühendust esimesel võimalusel telefonidel 661 0765 või 5770 3512 või saatke vastavasisuline e-kiri aadressile info@looduskosmeetika.ee

Juhul, kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus oma tellimus või osa sellest kasutamata ja proovimata kujul ning omal kulul meile tagasi saata. Tagastamise kulud kuni 10 € ulatuses jäävad tarbija kanda. Tagastatavast kaubast peab meile teada andma 14 päeva jooksul alates päevast, mil saite tellimuse kätte. Tagastatavad asjad peab tagasi saatma 14 päeva jooksul tagastamisest teatamisest. Tooted palume korralikult pakkida, et vältida vigastusi. Soovi korral lisage ka teade, miks Te kauba meile tagasi saadate. Meie tagastame Teile tagastatava kauba eest tasutud summa 14 päeva jooksul alates tühistamise teate saamisest. Tagasi saatmise transpordikulud jäävad kliendi kanda.

Juhul, kui Teieni jõudnud tooted on valed, on saanud vigastada või ei vasta kättesaamisel oma kirjeldusele, saate meie poole pöörduda 2 kuu jooksul puuduse ilmnemisest. Vastavalt puudusele, leiame kooskõlas ostjaga lahenduse. Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral on tarbijal vastavalt võlaõigusseadusele (VÕS § 101) võimalus taganeda tehingust, leppida kokku toodete uuesti saatmine/ümber vahetamine, kompenseerimine või raha tagastamine.

Juhul, kui soovite tagastada toote, palun täitke taganemisavaldus.