Soovin eripakkumisi

Tellimuse esitamine

 

Kohates mõnda meelepärast toodet Natural Me e-poes, saate selle lisada oma virtuaalsesse OSTUKORVI vajutades toote kastikeses nupule „Lisa ostukorvi“. Huvipakkuvaid tooteid on mugav koguda ka LEMMIKUTE korvi (päise menüüs ostukorvi kõrval), kust soovi korral saate tooteid edasi ostukorvi siirdada. Kõik Lemmikute nimekirja pandud tooted salvestuvad seal teie arvuti (cookide) põhiselt. Seega, kui valite teid huvitavad tooted Lemmikute nimekirja, näete neid tõenäoliselt seal ka järgmisel e-poe külastamisel.  

Peale oma virtuaalsesse ostukorvi soovitud toodete sisestamist, vajutage ostukorvis nuppu "Vormista tellimus" ja teid suunatakse Tellimuse esitamise lehele. Tellimuse esitamise leht koosneb 5-st etapist:

1. Esimene neist, nimega "Infoks," on kohe avatud ja tutvustab kahte lisavõimalust tellijale.  Vajutage "Esita tellimus", misjärel "Infoks" etapp sulgub ja avatakse teine etapp.

2. Teine etapp on nimega "Maksja andmed", mis koosneb täidetavast ankeedis. Ankeedi lõpus on kaks lisavõimalust -- "Kohaletoimetamine samale aadressile" ja "Kasutan Smartposti teenust kohaletoimetamisel". Kui jätate/teete ühe ette neist linnukese, jäetakse peale käsiloleva etapi kinnitamist järgmine ehk "Kohaletoimetamise aadressi" etapp teil vahele. Põhjuseks see, et samade aadresside puhul täitub Kohaletoimetamise ankeet automaatselt juba täidetud ankeedi põhjal ja Smartposti teenuse puhul ei ole see info vajalik.  

3. Kolmas etapp on "Kohaletoimetamise aadress". See on oluline täita vaid kui "Maksja andmetesse" sisestatud aadress erineb "Kohaletoimetamise aadressist".

4. Neljandas etapis "Kohaletoimetamise viisid" saate valida, kas soovite, et toodetega pakk toimetatakse teieni kulleriga otse kätte või Smartposti teenuse abil. Viimase variandi puhul, saate valida ka seal endale sobiliku Smartposti automaadi, kus soovite oma pakki kätte saada. Lisaks on selles etapis võimalik teil teha märge, kui soovite oma tellimust saata kingituseks pakituna ning sealjuures saate sisestada ka sõnumi lisatava kaardi jaoks.

5. Viies ehk viimane etapp on "Tellimuse ülevaade", kus tuleb valida ka sobilik makseviis. Siin etapis saate sisestada ka soodustuse saamiseks koodi, juhul kui olete saanud selle endale mõne kampaania raames või teile on kingitud Natural Me kinkekaart. Koodi sisestamise järel ka kinnitage see. Tellimuse kinnitamiseks tuleb nõustuda veel ostutingimustega. Seejärel vajutage "Kassasse".

Juhul kui olite valinud maksmise pangalingi kaudu, suunatakse teid edasi teie poolt valitud panka maske sooritamiseks. Peale makse tegemist kinnitatakse teie tellimus ja see kuulub täitmisele. 

Juhul kui olite valinud maksmise ülekandega, kuvatakse teile tellimuse kinnitus koos ülekande tegemiseks vajalike andmetega ja teie tellimus jääb ootele kuni makse laekumiseni.

Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel ei toimu tellimuste väljasaatmist.