Soovin eripakkumisi

Maksmine ja turvalisus

 

Natural Me e-poes saate toodete eest tasuda pangalinkide kaudu või pangaülekandega. 

Meie e-poes saavad läbi internetipankade maksta Swedbanki ja SEBi kliendid. Peale pangalingi kaudu makse sooritamist vajutage kindlasti lingile „Tagasi kaupmehe juurde“, mis toob teid tagasi Natural Me e-poodi. E-poes kuvatakse teile lõpetuseks teade koos tellimuse numbriga. Lisaks leiate oma e-postist tellimuse- ja makse kinnituse.     

Juhul, kui valite maksmisviisiks pangaülekande endale sobilikust pangast, palume tasuda OÜ Lundhema arveldusarvele SEB-s EE651010000004107012 või Swedbankis EE332200221011720161. Oma tellimuse numbri palume teil kindlasti märkita arvel selgituseks. Kogu ülekandeks vajalik informatsioon kuvatakse teile e-poes ka kohe peale tellimuse esitamist. Tellimuse kinnitus koos vajaliku infoga saadetakse ka teie e-posti aadressile. Ülekandega tasumist ootame teilt peale tellimuse esitamist 7-e päeva jooksul. Selle möödudes eeldame, et soovite tellimusest loobuda ja see kustutatakse. 

Krediitkaardi makse puhul Natural Me sisestatud kaardi andmeid ei näe. Kaarditehingu tegemiseks suunatakse klient Pankade Kaardikeskuse turvalisse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardiomaniku kaardiandmete sisestus kaardiomaniku poolt Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris. Kaardiandmete töötlemisel kasutatakse SSLi, MasterCard SecureCode ja Vertified by Visa standardeid.

Natural Me e-poest ostmine on turvaline. Teie isikuandmeid ei avaldata kõrvalistele isikutele. Natural Me kasutab Teie andmeid ainult teie tellimuse täitmisel ning vastavalt teie nõusolekule ka teile eripakkumiste edastamiseks.