Soovin eripakkumisi

Kohaletoimetamine

 

Teil on võimalik Natural Me e-poest toodete tellimisel valida kolme erineva kohaletoimetamise viisi vahel. Hinnad sisaldavad käibemaksu, kehtivad Eesti Vabariigi piires, on fikseeritud ja ei olene paki kaalust.

Kullerteenus otse kätte – 6.60 €

Kuller toob teie tellimuse teile koju kätte või mujale vastavalt nagu kohaletoimetamise aadressiks tellimisel märkisite. Kuller helistab teile ja lepib sobiva kohaletoimetamise aja eelnevalt kokku. Pakk toimetatakse sihtkohta väljasaatmise päevast järgmisel päeval. Juhul, kui kaupa siiski ei õnnestu teile kokkulepitud ajal üle anda, jätab võimalusel kuller teie postkasti pakiteatise koos edasiste instruktsioonidega. Kampaaniate raames võib teenuse hind muutuda.

SmartPOST pakiautomaadi teenus – 2.90 €

Endale sobiliku pakiautomaadi saate valida tellimuse esitamisel. SmartPOSTi pakiautomaate leiab üle terve Eesti. Teie tellimuse jõudmisel valitud pakiautomaati saadetakse teile paki saabumise kohta SMS sõnum. Sõnum sisaldab pakiautomaadi asukohta ja personaalset uksekoodi, mille alusel te oma paki kätte saate. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sõnumi saabumisest teie mobiiltelefoni. Väljastamata pakkide kohta saadetakse teile täiendavalt 2 meeldetuletussõnumit. Kui tellimuse summa ületab 53 eurot, toimetame Teile kauba SmartPosti pakiautomaati tasuta.

Tulen ise järele - 0 €

Oma tellimusele on võimalik ka ise järele tulla. Meie kontor asub Rocca al Mares aadressil Vabaõhumuuseumi tee 2a. Kuna tegemist on esialgu veel ainult kontoriga, siis oleme avatud tööpäeviti 9:00 - 17:00.

NB! Paki saab kätte ainult sel juhul, kui olete saanud e-maili, et Teie tellimus on täidetud.

Teie tellimus peab jõudma kohale 1 - 3 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel viivitus, võtame Teiega koheselt ühendust.