Soovin eripakkumisi
Acorelle
Orgaanilised parfüümid ja depileerimistooted

Acorelle loob delikaatseid naturaalseid parfüüme, mille aroomiteraapia maagilise jõuga retseptid on loodud eranditult looduslikest komponentidest. Acorellel on pakkuda ka orgaaniline karvaeemaldustoodete sari, mis on sobilik isegi ülitundlikule ja kergesti ärrituvale nahale.

Riik: Prantsusmaa
Alva
Orgaanilise südametunnistusega kaubamärk

Alva pakub laias valikus tooteid: väärtuslikku naturaalkosmeetikat, eeterlikke õlisid ja palju muud ning seda nii tervisepoodides, looduslikes kauplustest, orgaanilistes supermarketites kui ka apteekides ja seda umbes 30 erinevas riigis, neljal erineval kontinendil.

Riik: Saksamaa
Balm Balm
Mitmeotstarbelised palsamid ja aroomid

See auhinnavõitja, 100% orgaaniline bränd toodab mitmeotstarbelisi näo-, keha- ja huulepalsameid, mis on rahustava ja raviva toimega ning täielikult pertooleumivabad. Kasutage neid eriti toitvaid palsameid kõikjal, kus teie nahk vajab veidi rikkalikku niisutust. Balm Balm esitleb ka aroomiteraapilisi tooteid.

Riik: Suurbritannia (UK)
BioVegan Family
Eesti esimesed 100% looduslikud ökopesupulbrid

BioVegan Family on tervislike ja keskkonnasõbralike põhimõtetega pereettevõte, kelle eesmärk on pakkuda inimestele tervist hoidvaid ja naturaalseid tooteid. Oma toodetes kasutavad nad vaid loodusliku päritoluga koostisosi, mis on ohutud nii inimestele kui keskkonnale.

Riik: Eesti
Dr. Bronner's
Dr. Bronner´s - parem maailm.. ühe seebipudeli kaupa!

150 aastase ajalooga brändi põhitoode on maailmas enimmüüdud 18+ kasutusvõimalusega seep.
USDA, orgaanilise toidu sertifikaadiga tooted on 100% puhtad ja ausad, ei mingeid trikke!
Sobilikud kogu perele, ka vastsündinutele.

Riik: USA
Dr.Hauschka
Nahahooldus looduse rütmidest

Dr.Hauschka kontrollitud looduskosmeetika hõlmab terviklikku valikut kõrgekvaliteedilisi nahahooldustooteid ja ainulaadset nahahoolduse käsitlust. Sari pärineb 1967. aastast ja tänaseks on populaarne enam kui 40-s riigis üle maailma. Vahel kutsutakse teda ka looduskosmeetika Chaneliks.

Riik: Saksamaa
ECO Cosmetics
Kaitse päikese ja kuivuse eest

Üle 20-aastase kogemusega ECO Cosmeticsi bränd on välja töötanud tõhusad kuid kerged tooted kaitsmaks teie nahka päikese ja kuivuse eest.
Et tagada parim tulemus, on Eco Cosmetics valinud vaid 100% looduslikud koostisained.


Riik: Saksamaa
Ecotools
Loodussõbralikud kosmeetika- ja hooldusvahendid

Kõik Ecotoolsi tooted on valmistatud võimalkult loodussõbralikest koostisosadest. Kosmeetikatarbed aitavad meigil paista loomulikuna ja ei tekita allergiaid. Kehahooldusvahendid on pehmed ja allergiavabad. Tähtis on ka, et Ecotools annab 1% oma käibest heategevusele.

Riik: Ameerika Ühendriigid
EQ EVOA
EQ Evoa päikesetooted on tervislikud ja innovatiivsed ning ei kahjusta keskkonda.

Need on loodud surfi ja reisimisega tegelevate inimeste poolt.

Riik: Prantsusmaa
Erbaorganics
Tooted beebidele ja tulevastele emadele

Erbaorganicsi ökosõbralikud beebi ja tulevase ema nahahooldussarjad on loodud erilise hoolega, et pakkuda vajalikku hoolt rasedatele ja imikutele. Need suurepärased tooted on valimistatud ainult parimatest looduslikest orgaanilistest koostisosadest, et toita beebi tundlikku nahka ja hoolitseda ema muutuvate vajaduste eest.

Riik: Ameerika Ühendriigid
GoodKaarma
Seebid ja kehahooldustooted ökotalust

GoodKaarma on ainulaadne ökotalu, mis tegeleb orgaaniliste seepide ja kehahooldustoodete valmistamisega. See talu asub Eestis, Saaremaal. Sellest on saanud populaarne külastuskoht, mis meelitab igal hooajal tuhandeid huvilisi.

Riik: Eesti
Green Nature
Puhtad õlid ja kodumaised kreemid

Green Nature on tuntud pump-pudelis baasõlide ning Eestis valmistatud kehahoolduskreemide poolest. Tooraine on laboratoorselt kontrollitud ja kõrgekvaliteediline. Green Nature tooted on leidnud heakskiitu ja tunnustust nii kodu- kui välismaiste klientide poolt.

Riik: Eesti

Lavera
Allergiavabad tooted tundlikule nahale

Lavera kosmeetikatooted on komplektne lahendus naha- ja kehahoolduseks allergia käes kannatatavatele ja väga tundliku nahaga inimestele. Lavera tagab, et nahka ei ärritaks ükski toote koostisosa. Iga toote puhul on uuritud väga põhjalikult toodete koostisosi ja tootmisprotsessi, et tagada kvaliteet ja nahasõbralikkus.

Riik: Saksamaa
Logona
Lai valik nahahooldus- ja make-up tooteid

Viimase 30-ne aasta vältel on Logona loonud orgaanilisi tooteid, milledele ei ole võrdset vastast alates auhinnatud looduslikest juuksevärvidest kuni elegantsete värvilise kosmeetika palettideni. Kehaooldustooted on toodetud ja pakendatud laialtlevinud ökoloogilise seisukoha järgi ning vastavalt kasvava tarbijaskonna vajadustele.

Riik: Saksamaa
Madara
Looduskosmeetika põhjamaiste koostisosadega

Madara seob põhjamaise looduse teadusega. Karm põhjamaine kliima on taimedes tekitanud mitmeid unikaalseid protsesse. Et avastada taimede eriliisi omadusi, uuritakse hoolikalt iga toodetes kasutatud koostisosa ning arendatakse pidevalt uusi kosmeetika retsepte.

Riik: Läti
Natura
Looduslikest ekstraktidest ja eeterlikest õlidest hambavalgendus

Natura Botanical Labaratories suuhooldustoodete hulgast leiab nii hambavalgenduse kui igapäevaseks suuhoolduseks vajaliku. Hambavalgendustooteid kasutades on tasakaalus suu üldine hügieen ning hambad saavad loomuliku valge värvuse.

Riik: Ameerika Ühendriigid
Santaverde
Nahahooldus käsitsi lõigatud aaloe verast

Santaverde kasutab oma toodete baaskomponendiks puhast toitvat aaloe vera mahla. Nende tooted ei sisalda tilgakestki vett. Tagamaks sertifitseeritud aaloe vera kasutamise, kasvatavad, korjavad ja töötlevad nad seda ise oma Lõuna-Hispaania farmis.

Riik: Saksamaa
Sante
Sõbralikud tooted nahale, juustele ja küüntele

Üle 20-ne aasta on Sante esindanud kõrge- kvaliteedilisi tooteid. Jätkuvalt iseloomustab seda kaubamärki puhaste botaaniliste koostisosade, kestvate dermatoloogiliste uuringute ja harmooniliste valemite segu koos holistliku lähenemisega.

Riik: Saksamaa
Sonett
100% biolagunevad puhastusvahendid

1977. aastal asutatud Sonett oli üks esimesi looduslike puhastusvahendite tootjaid Euroopas. Firma asutajate üheks lähteajendiks oli soov valmistada kiirelt ja täielikult biolagunevaid pesuvahendeid.

Riik: Saksamaa
Urtekram
Taimed, lilled, ürdid ja kallite õlide pesu- substansid-- ei midagi muud

Urtekrami tooted on nii puhtad, et neil on palju vabatahtlikke, kes soovivad neid enda peal katsetada. Usaldus ja austus loomade vastu on ettevõttele niivõrd tähtsad, et nad aitavad kaasa loomkatsetuste lõpetamisele, olles ise kaastegevad Euroopa Loomkatsetuste Lõpetamise Koalitsioonis

Riik: Taani
Weleda
Lai valik orgaanilisi ja naturaalseid tooted

Rohkem kui kaheksa aastakümmet on Weleda kasutanud oma aedadest kogutud ja Ausa Kaubanduse kaudu saadud biodünaamiliselt ja orgaaniliseslt kasvatatud koostisosi, et luua lai valik suurepäraseid tooteid. Need tooted ravivad ja sisaldavad taimseid toitainete rikkaid koostisi.

Riik: Šveits